forever trapped
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava





dobrodošli na forumu forever trapped! forum je role play z nadnaravno tematiko; je necenzuriran, najnižja pričakovana meja za post pa je 300 besed. dogajalni prostor je mesto suffolk v virginiji v letu 2013.

prosimo, da se registrirate z imenom in priimkom izbranega lika - vse naj bo v malih črkah. ponujamo vam nabor canon likov, dobrodošli pa so seveda tudi originalni.




rosemary

infinity

eustace










none as of yet





skin foruma je po predlogi ruby iz ptb preuredila rosemary. rosemary je prav tako uredila celotno forumsko grafiko. zasnova je originalno delo administracije. vsi izdelki na forumu pripadajo njihovim avtorjem in jih je brez dovoljenja prepovedano kopirati in predstavljati za lastne. ničesar vam ne bomo mogli narediti, če se boste odločili delovati proti temu pravilu, zagotovo pa vas bomo vsi v glavi označili za hudobno osebo in vas nikoli ne bomo povabili na kavo.

 

 keaton, melrose eve

Go down 
AvtorSporočilo
melrose keaton

melrose keaton


Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 14/05/2013

keaton, melrose eve Empty
ObjavljaNaslov sporočila: keaton, melrose eve   keaton, melrose eve Icon_minitimeTor Maj 14, 2013 7:38 pm





melrose eve keaton



"we'll shoot back holy water,"


spominjam se le rohnenja motorja očetovega bentleya. to je vse kar mi je ostalo od njega. mama o njemu nikoli ni podala niti ene grde besede. kljub dejstvu da jo je zapustil. da naju je zapustil. z leti mi je iz spomina zbledela tudi podoba njegovega obraza. ta človek mi ni bil več klican očka, temveč navaden kreten, ki mi je na plečih pustil rakavo ženico. ko sem jih dopolnila šestnajst, jo je pobralo brez slovesa. nimam sorodnikov, zato sem takrat bivala v internatu. navzven pridna srednješolka, navznotraj bipolarna divjakinja. oboževala sem zabave, alkohol, droge,cigarete, seks in ostale druge razvade. po osemnajstem letu se je moj divji 'jaz' rahlo ohladil in skoncentrirala sem se na nadaljni študij prava. hotela sem postati odvetnica (mogoče preprosto zato, ker obožujem besedo ugovarjam/ugovor) morda celo sodnica. nekaj v povezavi z roko pravice. tako je moj veleum odpotoval v evropo željoč novega znanja. tam sem spoznala tudi njega. pocukrano bi lahko rekli, da mi je spodnesel tla pod nogami in tako dalje. skupaj sva študirala pravo. bil je moja najdaljša zveza. popolen, nekoliko starejši od mene in čisto po načelu tall, dark and handsome. vso srečo, veselje, mavrice in metuljčke je prekinila tista prekleta družinska večerja. odločila sva se da je čas, da se končno spoznava z njegovimi starši ter oznaniva najino zaroko. sproščeno sem klepetala z celotno familijo, dokler do mene ni pristopil osiveli bledikav mož - njegov oče. ko sem se mu zazrla v oči, sem vedela. ko se mi je prasec nasmehnil, sem vedela. ko me je ogovoril, sem vedela. ko mi je povedal, no - sem ga usekala. udarila sem ga tako močno, da bi si upala staviti da mu rdečkast obris moje roke ostal na licu še dober čas. verjemite mi, ni prijetno ko dojameš da si se zaljubil v svojega brata. polbrata, če smo bolj natančni. zahvaljujoč moji bipolarni motnji sem prstan besno zalučala nekam proti obcestnemu jarku, sama pa se strpala v avto in odpeljala kakor hitro sem le mogla. ko sem se odpeljala iz njihove posesti je vsa bolečina, ves ta grenki jok naenkrat izginil. občutiti je bilo le nepopisno olajšanje.



"kill this venom from my heart,"


wop,wop!yet to come! awh, my bby is dead Sad



"i'll never let them hurt you,"

pa še vse pravopisne napake je treba popravit. oh god. i'm lazy as fuck.



"can you stake my heart?"

tole je predel, namenjen predstavitvi uporabnika. napišete lahko kar hočete, kolikorkoli hočete, prosimo pa vas, da vključite ime/nickname in ostale like, če igrate na forumu še kakšne. tukaj lahko pustite administraciji kakšno sporočilce, to imamo vedno radi. good luck!


Nazaj na vrh Go down
 
keaton, melrose eve
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
forever trapped :: saying, come on, come on, it's the end of the world :: bang bang, that awful sound :: work in progress-
Pojdi na: