forever trapped
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava





dobrodošli na forumu forever trapped! forum je role play z nadnaravno tematiko; je necenzuriran, najnižja pričakovana meja za post pa je 300 besed. dogajalni prostor je mesto suffolk v virginiji v letu 2013.

prosimo, da se registrirate z imenom in priimkom izbranega lika - vse naj bo v malih črkah. ponujamo vam nabor canon likov, dobrodošli pa so seveda tudi originalni.




rosemary

infinity

eustace










none as of yet





skin foruma je po predlogi ruby iz ptb preuredila rosemary. rosemary je prav tako uredila celotno forumsko grafiko. zasnova je originalno delo administracije. vsi izdelki na forumu pripadajo njihovim avtorjem in jih je brez dovoljenja prepovedano kopirati in predstavljati za lastne. ničesar vam ne bomo mogli narediti, če se boste odločili delovati proti temu pravilu, zagotovo pa vas bomo vsi v glavi označili za hudobno osebo in vas nikoli ne bomo povabili na kavo.

 

 moore, elizabeth isla

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
lizzy moore
-- prostitute
-- prostitute
lizzy moore


Posts : 7
Reputation : 0
Join date : 07/04/2013

moore, elizabeth isla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moore, elizabeth isla   moore, elizabeth isla Icon_minitimeSre Apr 17, 2013 3:36 pm





elizabeth i. moore



"we'll shoot back holy water,"


čas smrti: petek, 7. maj 1999, predvidoma okoli druge ure zjutraj
ena in najpogosteje tudi edina izmed stvari, ki jih po smrti pustimo za seboj, so spomini. elizabeth isla moore jih za seboj ni pustila veliko, vendar dovolj, da marsikdo ob omembi tega imena še vedno pomisli na tisto mlado, brezglavo, nepremišljeno dekle, ki nikoli ni poznalo meja, se venomer družilo z napačnimi ljudmi in živelo popolnoma brez ciljev. lizzy se je rodila mladima, premladima, staršema, ki sta bila še vedno navajena na najstniško življenje in se nista nikoli čisto zares zavedala dejstva, da imata otroka, ki potrebuje skrb in pozornost.

kraj smrti: hotel cooper, room #1
lizzy nikoli ni živela v realnosti. kljub temu, da nikoli ni končala niti gimnazije, je lahko sanjarila o tem, da je filmska zvezda, poročena z najbolj privlačnim igralcem - sanje so bile vse, kar ji je bilo kdajkoli zares pomembno. večina ljudi jo je ravno zaradi tega imelo za malce nenavadno, vedno tiho in mirno, čeprav je bila v resnici vse prej kot to. pri šestnajstih se je namreč odselila od staršev in se preživljala bolj ali manj s prostitucijo, živela pa v prikolici, v parku namenjenem le-tem. nihče ni čisto zares poznal njene zgodbe, po mestu se je širilo veliko govoric, dejstvo pa je bilo, da mladega dekleta ni čakala svetla prihodnost.

vzrok smrti: nepojasnjen
potem pa je spoznala njega. bil je kakor james dean, bil je... poosebljene sanje vsakega dekleta. dobesedno. nihče ni vedel od kod je prišel, kdaj je prišel, kdo je, kaj dela - ampak vsa ta vprašanja lizzy niso bila niti malo pomembna. pomemben ji je bil le ogromen diamantni prstan, ki se je znašel na njenem prstancu šele nekaj tednov po njunem prvem srečanju. bila je mlada in neumna, po drugi strani pa je vedela premalo o življenju, da bi prej reagirala - ko so jo našli mrtvo na postelji v hotelski sobi, je bilo namreč že prepozno.



"kill this venom from my heart,"


draga lizzy,

vem, da je prepozno. ne morem zavrteti časa nazaj, hkrati pa se ti ne morem opravičiti za to, kar sem ti ravnokar storil. ne bom ti zameril, če ne boš takoj razumela situacije, v kateri si se znašla skupaj z mano. prejle, ko si se kregala s svojim očetom, sem odšel do najine hiše in pripravil kovčke. ob petnajst do enih se dobiva na bencinski črpalki pred hotelom.

vem, da to ni ravno poročna noč, kot si si jo predstavljala, vendar vseeno, ljubim te.

tvoj john
p.s.: to pismo vrzi v kamin v sobi takoj, ko ga prebereš.




"i'll never let them hurt you,"

ko sem ugotovila za kaj pravzaprav gre, je bilo že prepozno. veste, želela sem le romantično, popolnoma običajno poročno noč, dobila pa... hm, karkoli sem pač dobila. pizda, zakaj se nisem mogla niti enkrat zaljubiti v nekoga, ki ni bil morilec, ropar ali preprodajalec? spomnim se, da sem iskala svojega moža. ura je bila okoli enajste, njega pa že dobre pol ure ni bilo videti v jedilnici, zato sem se odpravila do sobe, da bi se prepričala, da je z njim vse v redu. saj veste, da bi mu povedala kako zelo ga ljubim, našla besede za vsak njegov dvom o poroki, skratka, mu stala ob strani. čeprav so vsi mislili, kako zelo kul je, je bil v resnici popolnoma zlomljen. lahko bi že takrat ugotovila, da za to mora obstajati vzrok, ampak, hm, verjemite mi, če bi vas zaprosil za roko nekdo s takšnim videzom, kot ga je imel john, ne bi niti pomislili na take stvari. bil je tudi bogat, oh, in to kako! imel je tisti svoj ferrari v katerem se je vozil po mestu, živela sva v tisti ogromni vili s še bolj ogromnim bazenom in kar naprej mi je kupoval drag nakit in obleke. res ne vem, zakaj je prišel v sobo zakrinkan moški s pištolo in mi zagrozil, da me bo ubil, če ne povem, kje je john. še vedno ne vem. včasih razmišljam o njem, priznam. včasih si predstavljam, da je ob meni. hodim po mestu in se pogovarjam z njim. držim ga za roko in zavrnem ponujeni cigaret. mu povem, kako ga ljubim.

pogrešam ga.



"can you stake my heart?"

eva, petnajst let, trenutno moj edini lik


Nazaj na vrh Go down
eustace
the godess
the godess
eustace


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 12/03/2013
Age : 27

moore, elizabeth isla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moore, elizabeth isla   moore, elizabeth isla Icon_minitimeSob Apr 20, 2013 9:44 pm

    moore, elizabeth isla Girly-girl
Nazaj na vrh Go down
 
moore, elizabeth isla
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
forever trapped :: saying, come on, come on, it's the end of the world :: bang bang, that awful sound :: accepted-
Pojdi na: