forever trapped
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava





dobrodošli na forumu forever trapped! forum je role play z nadnaravno tematiko; je necenzuriran, najnižja pričakovana meja za post pa je 300 besed. dogajalni prostor je mesto suffolk v virginiji v letu 2013.

prosimo, da se registrirate z imenom in priimkom izbranega lika - vse naj bo v malih črkah. ponujamo vam nabor canon likov, dobrodošli pa so seveda tudi originalni.




rosemary

infinity

eustace










none as of yet





skin foruma je po predlogi ruby iz ptb preuredila rosemary. rosemary je prav tako uredila celotno forumsko grafiko. zasnova je originalno delo administracije. vsi izdelki na forumu pripadajo njihovim avtorjem in jih je brez dovoljenja prepovedano kopirati in predstavljati za lastne. ničesar vam ne bomo mogli narediti, če se boste odločili delovati proti temu pravilu, zagotovo pa vas bomo vsi v glavi označili za hudobno osebo in vas nikoli ne bomo povabili na kavo.

 

 hamilton, cillian enoch

Go down 
AvtorSporočilo
cillian hamilton
-- psychiatrist
-- psychiatrist
cillian hamilton


Posts : 15
Reputation : 5
Join date : 04/04/2013
Age : 30

hamilton, cillian enoch Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hamilton, cillian enoch   hamilton, cillian enoch Icon_minitimePon Apr 15, 2013 9:02 pm





cillian e. hamilton



"we'll shoot back holy water,"


carolina hamilton, cillianova mati:
oh, bila sta krasna otroka. cillian je svojega brata naravnost občudoval. spomnim se, kako ga je ves čas vlačil za sabo in skrbel zanj. v annanu, kjer smo takrat živeli, sta bila majhni legendi, po vsem mestu poznani. moj pokojni mož se je jasno zrcalil v obeh; oba sta bila izredno optimistična in prijazna otroka. noben od njiju sicer ni bil pretirano priden, bila sta preprosto polna energije. od jutra do večera sta se podila po naši ulici. ko je prišel mož iz službe in ustavil na dovozu, sta priskakljala do njega, vsa presrečna, da je očka doma. bila sta navezana na svojo družino; zdi se mi, da sva jima prave vrednote položila v srce in da sva ju vzgojila v čudovita človeka. zdaj je družina porazgubljena; cillian je v ameriki, jaz sem si želela ostati tukaj. nazadnje smo se videli na pogrebu njegovega brata; ubogi fant. za mati je izguba otroka.. najhujše doživetje, ki jo lahko doleti. in vseeno verjamem, da je ta smrt cilliana ranila bolj, kot kogarkoli. brat mu je hišo zapustil; dolgo vem, da je premleval, ali jo naj morebiti preprosto proda, da zatre svojo bolečino, na koncu pa mislim, da je ugotovil, da bo tako bratu bliže. verjamem, da ga iz srca pogreša. zatrjuje, da je vse dobro, a svojega sina poznam. njegova družina se lomi in poka po šivih, njegov sin, ki je bil včasih tako krasen fant, se je izgubil; žena, to vem, ga ne ljubi. vendar pa ima cillian vrednote na pravem mestu - izredno lojalen človek je in nikakor ne bo zapustil ženske, ki jo ljubi.



"kill this venom from my heart,"


z regino sva se spoznala izredno mlada. bila sva popolnoma zatrapana in regina je zanosila in na koncu se je zdelo kar najbolj smiselno, da se preprosto poročiva. nobenega življenjskega koraka, ki sem ga naredil z njo, ne obžalujem. obžalujem mnogokaj drugega, nikdar pa ne tega, kar sva storila skupaj. te.. afere, to je samo nekaj fizičnega. ničesar nikdar ne pomeni, to mora biti jasno, o bog. ljubim jo bolj, kot bi lahko kdarkoli ljubil koga. ona me ne ljubi, to vem; po smrti hčerke se je ohladila in se umaknila, a nimam namena odnehati. vsak dan z regino - tudi slehern trenutek, ko kričiva drug na drugega in razbijava po hiši - je popoln. nikoli je ne bom zapustil.



"i'll never let them hurt you,"

zapis pogovora 05837 14042013
CH: mu boš torej povedala, kaj natanko se je zgodilo?
JM: kdaj?
CH: imela si težave.. menda si pri zgodovinskem predavanju zaprosila za pomoč?
JM: ah, to.
CH: kaj se je torej zgodilo?
JM: dolgočasila sem se. nič drugega.
CH: jenny, lahko ti pomagam.
JM: slišala sem, da ste že pomagali gospodični chase.
CH: tudi gospodična chase je moja pacientka..
JM: slišala sem, da je več kot pacientka.
CH: [zavzdih] to so resne obtožbe.
JM: ne skrbite, nikomur ne bom povedala.
CH: ne skrbi me, jenny, glede takih obtožb imam mirno vest.
JM: [smeh] ja, menda. saj ne boste resno trdili, da je niste pofukali. [premikanje stola] kje je torej bilo? na vaši gladki mizi? moralo je biti dobro, eloise je menda zelo spretna. z usti. in rokami. in, saj veste, vagino. mislim, ne vem, tako se govori.
CH: o tem si želela govoriti z mano?
JM: ne vem. najbrž sem upala, da boste še mene položili, kot ste položili njo.
CH: jenny, prosil te bom, da se vrneš k pouku.
JM: raje bi ostala z vami.
CH: moje pomoči ne potrebuješ in zdi se, da si tukaj izrecno zato, ker se dolgočasiš. prosil te bom, da se vrneš.
[tišina]
JM: mi lahko predpišete kakšne tablete proti utrujenosti?
CH: si utrujena?
JM: ne. [smeh] rada imam tablete.
CH: potem ti jih ne morem predpisati.
[ropot]
JM: ups. ste to vi?
CH: mhm.
JM: in to je vaša žena?
CH: mhm.
JM: vas vzburja, če fukate ob pogledu na sliko srečne družine?
CH: jenny, prosim te.
JM: tisto je vaš sin?
CH: mhm.
JM: ni vam podoben. ste prepričani, da je vaš?
CH: prepričan.
JM: hm. je študent?
CH: trenutno ne.
JM: aha. živi z vami? tukaj?
CH: mhm.
JM: lep je. ampak ne toliko, kolikor ste lepi vi. nekaj tako.. seksapilnega je na ljudeh.. ki znajo brati druge.
CH: jenny, prosil te bom, da se umakneš. tukaj sem zato, da pomagam tistim, ki pomoč potrebujejo. ti si tukaj samo za provokacijo, ki sem jo sicer pripravljen prenašati, ampak zunaj me čakajo drugi, ki morda - za razliko - pomoč zares potrebujejo. [odpiranje vrat] pojdi.
[tišina]
JM: lep dan.
CH: enako.



"can you stake my heart?"

rosemary. 19. faulirana študentka, ki rada piše in gleda tv serije. oh what a life!


Nazaj na vrh Go down
 
hamilton, cillian enoch
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» hamilton, dallas carter
» wheeler-hamilton, regina maureen

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
forever trapped :: saying, come on, come on, it's the end of the world :: bang bang, that awful sound :: accepted-
Pojdi na: